2015-10-19

Wyróżnienia dla nauczycieli z gminnych placówek oświatowych

W środę 14 października władze gminy Dzierżoniów spotkały się z nauczycielami i dyrektorami z gminnych placówek oświatowych, aby podziękować im za zaangażowanie i codzienną trudną i odpowiedzialną pracę. Okazją do spotkania były obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Zastępca Wójta Jolanta Zarzeka w swoim wystąpieniu podkreśliła, jak ważną rolę w życiu młodzieży odgrywają pedagodzy. Pogratulowała im także wytrwałości i życzyła dalszej satysfakcji z codziennej pracy z uczniami. W trakcie spotkania listy gratulacyjne i nagrody odebrali również wyróżnieni za swoje osiągnięcia nauczyciele.

W gronie tegorocznych laureatów Nagrody Wójta Gminy Dzierżoniów znaleźli się: Agnieszka Kalwat - nauczycielka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mościsku, Jarosław Pawlaczek - nauczyciel w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie, Małgorzata Siwiec - dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piławie Dolnej, Grażyna Panońko - nauczycielka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ostroszowicach oraz Daria Urzędowska - nauczycielka w Gimnazjum Gminnym w Dzierżoniowie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów - zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.