Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

2015-10-13

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

"Kto nabytą wiedzę pielęgnuje,
a nową bez ustanku zdobywa,
ten może być nauczycielem innych"
Konfucjusz

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam wszystkim dyrektorom, nauczycielom, wychowawcom, opiekunom oraz wszystkim pracownikom gminnych placówek oświatowych wyrazy szacunku i podziękowania oraz życzenia, aby codzienna praca stanowiła dla Państwa źródło satysfakcji i poczucia dobrze spełnionej misji.

Niech każdego dnia towarzyszy Wam pogoda ducha oraz twórcza pasja przekazywania wiedzy, kształtowania postaw młodych ludzi i wpływania na ich życiowe wybory.

Życzę, aby przywiązanie i wdzięczność obecnych uczniów wynagradzała Państwu trudy niełatwej pracy, a pamięć wychowanków sprzed lat stanowiła dowód na to, jak ogromną rolę spełniliście Państwo w ich życiu.

Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym będą radosne, spokojne, pełne zadowolenia, ale i odpowiedzialności za edukację dzieci i młodzieży. Proszę przyjąć także moje najlepsze życzenia zdrowia, zadowolenia, optymizmu oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Wójt Gminy Dzierżoniów
Marek Chmielewski