Liderki z gminy Dzierżoniów na Kongresie Kobiet

2015-09-15

Liderki z gminy Dzierżoniów na Kongresie Kobiet

"Jak nie my, to kto? Jak nie teraz, to kiedy?" - to hasło VII Kongresu Kobiet, który odbył się w dniach 11-12 września na warszawskim Torwarze. W wydarzeniu wzięły udział także liderki z gminy Dzierżoniów.

Uczestniczki kongresu dyskutowały m.in. na temat przedsiębiorczości kobiet, a także ich sytuacji na rynku pracy, w mediach czy w polityce. Sesjom plenarnym i panelom towarzyszyły warsztaty, pokazy filmów i koncerty.

W kongresie wzięła udział grupa liderek Ziemi Dzierżoniowskiej. Gminę Dzierżoniów reprezentowały: Jolanta Zarzeka - zastępca Wójta Gminy Dzierżoniów, Joanna Pestkowska - sołtys Owiesna oraz Maria Balojannis ze Stowarzyszenia "Razem dla wsi".

Wyjazd został zorganizowany przez Dianę Kaczyńską w ramach projektu "Kobiety inspirują kobiety" - "Dzierżoniów pełen pasji".

Liderki z gminy Dzierżoniów na Kongresie KobietLiderki z gminy Dzierżoniów na Kongresie Kobiet