2015-06-22

Produkt "Góry Sowie" - warsztaty

Stowarzyszenie Turystyczne Gmin Gór Sowich pragnie po raz kolejny wyjść naprzeciw problemom, które kojarzone są z branżą turystyczną naszego regionu i zająć się ich skutecznym rozwiązaniem. Ważne jest więc, aby w jednym miejscu i czasie zgromadzić wszystkie osoby zajmujące się turystyką oraz otoczeniem turystycznym. Pozwoli to zapoznać wszystkich zainteresowanych z propozycją stworzenia wspólnego Produktu "Góry Sowie".

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, którym nieobca jest turystyka w Górach Sowich i którym zależy na jej rozwoju na warsztaty poświęcone temu tematowi. Spotkanie odbędzie się 29.06.2015 r. (poniedziałek) o godzinie 16:00 w Sali Widowiskowej (Kino MOKiS) przy ulicy Piastowskiej 19a w Bielawie. Warsztaty poprowadzą: dr Tomasz Kołakowski z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, członkowie Zarządu STGGS oraz Ireneusz Rogalski.

Swą obecność można potwierdzić telefonicznie: (74-645-22-88, 510-645-401) lub e-mailowo: inkubator@barl-bielawa.pl