I Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa OSP w Mościsku

2015-05-14

I Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa OSP w Mościsku

9 maja w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Mościsku spotkały się drużyny z trzech szkół podstawowych. Zawodnicy z klas IV-VI walczyli w I Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa OSP w Mościsku.

Pierwsze miejsce zdobyli Barbara Kasztelan oraz Mikołaj Stodolica. Doskonale panowali nad piłeczkami i rakietką. Puchar Prezesa OSP w Mościsku wywalczyła z kolei drużyna Szkoły Podstawowej w Piławie Dolnej.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał Kamil Świerzko, podtrzymując ducha rywalizacji i fair play. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale, które wręczyli Krzysztof Kot, Komendant Gminny ZOSP RP w Dzierżoniowie oraz Ryszard Bednarek, Prezes OSP w Mościsku.

Strażacy postarali się także o dodatkową atrakcję, jaką był zaparkowany przed budynkiem wóz strażacki. Wszyscy chętni mogli go obejrzeć i wypytać o elementy wyposażenia pojazdu.

I Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa OSP w MościskuI Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa OSP w Mościsku