2015-04-01

1 Dzień Wiosny z marketem Kaufland

20 marca 2015r. w Szkole Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Piławie Dolnej odbyła się impreza sportowo-artystyczna pod hasłem "1 Dzień Wiosny z marketem Kaufland". Impreza obejmowała wyścigi rzędów klas młodszych, turniej unihokeja o "Puchar Wiosny" klas starszych oraz warsztaty artystyczne połączone z wystawą prac dotyczących patrona uroczystości.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. miejsce: Niebieska Armia
  2. miejsce: UKS Mistrzowie
  3. miejsce: FC Bałwanki
  4. miejsce: Szalony Gang
  5. miejsce: Ogniste Czapki
  6. miejsce: Dziewczyny i Chłopcy
  7. miejsce: Szybkie Gepardy

Królową strzelców została Zuzanna Żygadło (FC Bałwanki), królem strzelców Sebastian Paszkowski (Niebieska Armia).

Puchar i medale ufundował radny powiatu dzierżoniowskiego Krzysztof Twardak. Koordynatorami przedsięwzięcia byli nauczyciele szkoły podstawowej w Piławie Dolnej: Jacek Dzwolak i Krzysztof Twardak.

W imieniu dzieci i nauczycieli Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piławie Dolnej składa serdeczne podziękowania marketowi Kaufland w Dzierżoniowie za wsparcie realizacji imprezy.

Na kolejny "1 Dzień Wiosny z marketem Kaufland" zapraszamy za rok!