2015-02-24

Halowy Turniej Samorządowców

W dniu 21 lutego 2015 r. w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piławie Dolnej odbył się HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SAMORZĄDOWCÓW I PRACOWNIKÓW URZĘDÓW o puchar Starosty Dzierżoniowskiego.

Organizatorami spotkania byli: Wydział Ochrony Środowiska, Rozwoju i Promocji Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie oraz Urząd Gminy Dzierżoniów.

W turnieju wzięły udział drużyny reprezentujące Radę Gminy Dzierżoniów, Radę Miejską Dzierżoniowa, Radę Miejską Bielawy oraz Radę Powiatu Dzierżoniowskiego.

Po zaciętej sportowej rywalizacji zwycięstwo odniosła reprezentacja Rady Miejskiej Bielawy, zaszczytne II miejsce przypadło natomiast samorządowcom z gminy Dzierżoniów. III miejsce zajęła drużyna Rady Powiatu Dzierżoniowskiego. Na IV miejscu uplasowali się z kolei przedstawiciele Rady Miejskiej Dzierżoniowa. Najstarszy zawodnik turnieju Roman Gabrowski otrzymał pamiątkowy puchar od Przewodniczącego Rady Powiatu Dzierżoniowskiego Mariana Kowala.

Składy drużyn:

• Rada Miejska Bielawy: Piotr Łyżwa, Łukasz Masyk, Tomasz Jazowski, Norbert Warchoł, Tomasz Owczarek, Grzegorz Raganowicz, Remigiusz Markowski, Piotr Pokorski
  • Rada Gminy Dzierżoniów: Marek Chmielewski, Grzegorz Powązka, Adam Wolniak, Sławomir Nowak, Piotr Śliwa, Kamil Śliwa
  • Rada Powiatu Dzierżoniowskiego: Roman Gabrowski, Jarosław Kresa, Krzysztof Hnatek, Krzysztof Zając, Zbigniew Basisty, Tomasz Jasiński
  • Rada Miejska Dzierżoniowa: Jarosław Rudnicki, Maciej Woźniak, Mariusz Juraszek, Ireneusz Żygadło, Krzysztof Nawrot.

Sędzią turnieju był Krzysztof Twardak. Wszystkim osobom zaangażowanym w organizację spotkania serdecznie dziękujemy