2015-02-23

Bal na rzecz placówki

Dzień 14 lutego to święto, które na całym świecie kojarzy się z okazywaniem sobie najlepszych, najpiękniejszych uczuć, z niespodziankami, czerwonymi serduszkami, pocałunkami... Jest to również czas, by spędzić miłe chwile w doborowym towarzystwie, przy muzyce i świetniej zabawie.

Rada Rodziców przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mościsku postanowiła wykorzystać wyjątkowość walentynek i fakt, że zbiegły się one z ostatnią sobotą karnawału, do zorganizowania zabawy, której dochód został przeznaczony na potrzeby placówki.

14 lutego przed godziną dwudziestą na salę zaczęli przybywać pierwsi goście witani przy wejściu przez dyrektor Dorotę Furtak i przewodniczącego Rady Rodziców Grzegorza Powązkę. Sala udekorowana czerwonymi ozdobami, wykonanymi przez panie z Rady Rodziców, pracowników oraz nauczycieli przyciągała wzrok wchodzących na bal.

Imprezę rozpoczęli gospodarze życząc wszystkim przybyłym gościom przedniej zabawy, a organizatorom dziękując za zaangażowanie i pomoc w jej przygotowaniu. Jeszcze raz sprawdziła się stara maksyma, że świetna zabawa to dobre towarzystwo, dobre jedzenie i dobra muzyka. Tego wieczoru nie zabrakło niczego. Koło Gospodyń Wiejskich zadbało o menu, w którym pojawiło się wiele przekąsek i ciepłych dań. Wszystkie potrawy smakowały wyśmienicie, a estetyka podania i przesympatyczna obsługa zasługują na najwyższe uznanie. Rodzice uczniów upiekli ciasta, które dopełniły różnorodności smaków. Goście delektowali się przygotowanymi potrawami nie martwiąc się o nadmiar kalorii, które szybko można było stracić w tańcu. Doskonale dobrane przez DJ Adriano utwory sprzyjały szaleństwu na parkiecie. Bawili się wszyscy, w parach, w kółkach, wężykach.

Czas płynął jednak nieubłaganie. Razem ze świtem salę opuszczali ostatni zadowoleni goście.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mościsku składa najserdeczniejsze podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do zorganizowania zabawy, z której dochód będzie przeznaczony na doposażenie placu zabaw.

Bardzo ważny jest także fakt, że wszystkie prace włożone w przygotowania, obsługę i organizację wykonano NIEODPŁATNIE.

Serdeczne ukłony i podziękowania dla Koła Gospodyń Wiejskich, DJ Adriano, Rodziców i pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mościsku.

Jak zawsze nasza placówka może polegać na grupie osób działających w różnych organizacjach na rzecz szkoły i naszej wsi, za co jeszcze raz ogromne podziękowanie!

opr. Anna Filozof

Bal na rzecz placówkiBal na rzecz placówkiBal na rzecz placówki