2015-02-17

Finał powiatowy dla Piławy Dolnej

12 lutego 2015 roku w Szkole Podstawowej im. J.Korczaka w Olesznej odbył się finał powiatowy w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Do finału powiatowego awansowały dwa najlepsze zespoły z eliminacji. Stawką zawodów był awans do finału strefy wałbrzyskiej, który odbędzie się 24-25 lutego w Krosnowicach.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

dziewczęta:
  1. Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Piławie Dolnej,
  2. Szkoła Podstawowa nr 9 im. M. Kopernika w Dzierżoniowie,
  3. Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Olesznej.
    chłopcy:
  1. Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Piławie Dolnej,
  2. Szkoła Podstawowa nr 9 im. M. Kopernika w Dzierżoniowie,
  3. Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Olesznej,
  4. Szkoła Podstawowa im. B. Chrobrego w Niemczy.

Szkołę Podstawową w Piławie Dolnej reprezentowali: Oliwia Break, Zuzanna Żygadło, Barbara Kasztelan, Marcel Masłowski oraz Mikołaj Stodolica (opiekun Krzysztof Twardak).

Zawody rozegrane zostały w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej koordynowanych przez Szkolny Związek Sportowy "Dolny Śląsk" we Wrocławiu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w finale strefy!