Kolejny sukces młodych sportowców z Piławy Dolnej

2015-02-11

Kolejny sukces młodych sportowców z Piławy Dolnej

6 lutego 2015r. w Szkole Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Piławie Dolnej odbyły się eliminacje powiatowe w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej koordynowanych przez Szkolny Związek Sportowy "Dolny Śląsk" we Wrocławiu.

Stawką zawodów był awans do finału powiatowego, który odbędzie się 12 lutego w Olesznej.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

dziewczęta:

1. Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Piławie Dolnej,
  2. Szkoła Podstawowa nr 9 im. M. Kopernika w Dzierżoniowie,
  3. Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Ostroszowicach,
chłopcy:
  1. Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Piławie Dolnej,
  2. Szkoła Podstawowa nr 9 im. M. Kopernika w Dzierżoniowie,
  3. Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Ostroszowicach,
  4. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tuszynie.

Gminę Dzierżoniów w rozgrywkach powiatowych reprezentować będzie drużyna ze Szkoły Podstawowej w Piławie Dolnej w składzie: Barbara Kasztelan, Oliwia Fijak, Zuzanna Żygadło, Jakub Majewski, Marcel Masłowski oraz Mikołaj Stodolica(opiekun Krzysztof Twardak).

Kolejny sukces młodych sportowców z Piławy DolnejKolejny sukces młodych sportowców z Piławy DolnejKolejny sukces młodych sportowców z Piławy DolnejKolejny sukces młodych sportowców z Piławy Dolnej