2014-12-23

Wigilijne spotkanie

18 grudnia 2014r. w restauracja Bazari w Dzierżoniowie odbyło się wigilijne spotkanie podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Dzierżoniów.

W uroczystej kolacji wigilijnej udział wzięli także zaproszeni goście: Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski, Sekretarz Gminy Ryszard Brzeski oraz proboszcz z parafii w Mościsku Zdzisław Pienio.

Uczestnicy spotkania podzielili się opłatkiem, złożyli sobie najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne oraz spróbowali tradycyjnych potraw wigilijnych. W nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wprowadził uczestników koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu młodzieży z Gimnazjum Gminnego w Dzierżoniowie.

Świąteczna atmosfera i ożywione rozmowy przy wigilijnym stole podkreślały wyjątkowość i potrzebę organizacji tego typu uroczystości.

Spotkania wigilijne dla podopiecznych OPS stały się już tradycją, a ich organizacja możliwa jest dzięki zaangażowaniu pracowników socjalnych.

Wigilijne spotkanieWigilijne spotkanieWigilijne spotkanie