2014-11-03

Dzień Seniora w Roztoczniku

W październiku 2014r. Stowarzyszenie "Roztocznik - wspólna przyszłość" uhonorowało najstarszych mieszkańców Roztocznika, Dobrocinka i Byszowa. Zorganizowany, po raz drugi Dzień Seniora był okazją, nie tylko do złożenia życzeń, ale również do wspólnego biesiadowania przy muzyce, śpiewie i tańcu.

W uroczystości udział wzięli wójt gminy Marek Chmielewski oraz proboszcz Parafii św. Jadwigi Śląskiej w Gilowie ksiądz Grzegorz Jakuszewski. Spotkanie uświetnił występ zespołu "Pojana" z Piławy Dolnej. Swój program przedstawiła miejscowa młodzież, były też okolicznościowe wiersze i życzenia.

Dzięki członkom zespołu "Pojana" i miejscowemu muzykowi Kazimierzowi Krawczykowi śpiewom i dobrej zabawie nie było końca.

Dzień Seniora w RoztocznikuDzień Seniora w RoztocznikuDzień Seniora w RoztocznikuDzień Seniora w Roztoczniku