Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

2014-10-14

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia i wyrazy uznania za ciężką pracę na rzecz oświaty dyrektorom, nauczycielom, wychowawcom, opiekunom oraz wszystkim pracownikom gminnych placówek oświatowych.

Życzę Państwu wiele radości i satysfakcji z wykonywanej na co dzień pracy. Niech świadomość o Państwa ogromnym wkładzie w rozwój uczniów będzie dla Was najlepszym dowodem dobrze wypełnianej misji.

Pracowitość i poświęcenie, jakimi wykazujecie się Państwo każdego dnia w pracy z młodzieżą, są nie do przecenienia. Dziękuję za to, że codziennie staracie się Państwo przekazywać uczniom najważniejsze dla nich wzorce, pomagacie im rozwiązywać problemy i wspieracie w podejmowaniu często niezwykle trudnych, życiowych decyzji.

Niech nie tylko to wyjątkowe święto, lecz także wszystkie pozostałe dni w roku szkolnym będą dla Państwa radosne, pełne uśmiechu i optymizmu. Proszę również przyjąć moje najlepsze życzenia zdrowia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w życiu osobistym.

Marek Chmielewski
Wójt Gminy Dzierżoniów