Zbiórka zużytego sprzętu na terenie gminy Dzierżoniów

2014-10-08

Zbiórka zużytego sprzętu na terenie gminy Dzierżoniów

Związek Gmin ZGPD-7 informuje, że w dniu 16.10.2014r. (czwartek) na terenie gminy wiejskiej Dzierżoniów prowadzona będzie bezpłatna zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, odpadów wielkogabarytowych i opon pochodzących z gospodarstw domowych.

Odpady takie jak: telewizory, monitory, komputery, drukarki, sprzęt AGD (np. lodówki, pralki, roboty kuchenne, żelazka) meble (szafy, wersalki, krzesła) dywany, wózki dziecięce, zabawki dużych rozmiarów,opony (z wyłączeniem opon ciężarowych i rolniczych) należy wystawić przed posesją, obok pojemników na odpady w miejscach widocznych i dostępnych dla firmy odbierającej najpóźniej do godziny 8:00 w dniu zbiórki.

Uwaga! Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny powinien być kompletny. Przedmioty poddane wcześniejszemu demontażowi nie zostaną odebrane.

Zbiórką nie są objęte: części samochodowe, odpady komunalne i budowlane, opony ciężarowe i rolnicze, opakowania po środkach ochrony roślin oraz materiałach niebezpiecznych, akumulatory i baterie, odpady medyczne, odpady segregowane.