2014-09-23

Złote Gody mieszkańców gminy Dzierżoniów

Siedem par z gminy Dzierżoniów świętowało w niedzielę 21 września swoje Złote Gody. Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadane przez Prezydenta RP wręczył jubilatom Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski.

Odznaczenia te przyznawane są małżeństwom, które przeżyły razem 50 lat. Na uroczystości w Kinie "Zbyszek" nagrody odebrali osobiście Państwo: Stefania i Janisław Borkowscy, Helena i Jerzy Matyjaszek, Kazimiera i Tadeusz Popielarz, Maria i Władysław Rajczakowscy, Helena i Henryk Rybarczyk oraz Genowefa i Kazimierz Woźniak.

Państwu Janinie i Stanisławowi Adamek wójt Marek Chmielewski wraz z sekretarzem gminy Ryszardem Brzeskim wręczyli medale w miejscu zamieszkania.

W to wyjątkowe święto życzymy Państwu kolejnych, wspaniałych jubileuszy - w zdrowiu, w szczęściu i wśród swych najbliższych.