2014-09-22

"Z życzeniami u przedszkolaków"

W piątek 19 września od wczesnego ranka przedszkolaki Gminnego Przedszkola przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mościsku czekały na wyjątkowego gościa.

Z okazji nadchodzącego Międzynarodowego Dnia Przedszkolaka swoją wizytę zapowiedziała posłanka PO Teresa Świło ze Świdnicy. Dyrektor placówki Dorota Furtak serdecznie przywitała przybyłą i przybliżyła sylwetkę gościa wychowankom przedszkola. Pani poseł złożyła dzieciom serdeczne życzenia z okazji ich święta. Rozmowa z gościem dotyczyła ulubionych zajęć dzieci w przedszkolu.

Wychowankowie obu grup przedszkolnych zaprezentowali krótki program artystyczny. Za swoje popisy mali artyści otrzymali słodkie upominki.

Pani poseł odwiedziła także uczniów Szkoły Podstawowej oraz zapoznała się z infrastrukturą placówki.

Z życzeniami u przedszkolakówZ życzeniami u przedszkolakówZ życzeniami u przedszkolakówZ życzeniami u przedszkolaków