V Turniej piłki nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska

2014-09-11

V Turniej piłki nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska

6 września 2014r. w Piławie Dolnej odbyły się gminne eliminacje do V edycji Turnieju piłki nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska.

Zawody rozegrały dziewczęta w dwóch kategoriach wiekowych: 10 - 11 lat oraz 12 - 13 lat.

W rozgrywkach wzięły udział cztery drużyny reprezentujące szkoły podstawowe z Piławy Dolnej, Ostroszowic, Tuszyna oraz Mościska. Zgodnie z regulaminem zawody rozegrane zostały w systemie "każdy z każdym". W kategorii 10 - 11 lat zwycięstwo odniosła drużyna z Piławy Dolnej pod opieką Krzysztofa Twardaka. Piławski zespół w finałowym meczu pokonał drużynę z Ostroszowic. Dziewczęta z Piławy Dolnej zwyciężyły także w kategorii 12 - 13 lat.

Zwycięzcy awansowali do dalszej rundy rywalizacji - eliminacji wojewódzkich. Na zakończenie zawodów wszystkim uczestnikom wręczone zostały dyplomy oraz gadżety ufundowane przez Szkolny Związek Sportowy we Wrocławiu.

Tabela końcowa w kategorii 12 - 13 lat:

1. SP Piława Dolna
  2. SP Mościsko
  3. SP Ostroszowice
  4. SP Tuszyn

Tabela końcowa w kategorii 10 - 11 lat:

1. SP Piława Dolna
  2. SP Ostroszowice
  3. SP Tuszyn
  4. SP Mościsko

Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy !