Warsztaty wypieku chleba na "Wyspie Koni"

2014-07-23

Warsztaty wypieku chleba na "Wyspie Koni"

W sobotę 19.07.2014r. grupa mieszkanek Jodłownika uczestniczyła w warsztatach pieczenia chleba, które odbyły się w Ostroszowicach na terenie "Wyspy Koni".

Te, niezwykle atrakcyjne zajęcia, zostały ufundowane przez Małgorzatę i Piotra Zabuskich - właścicieli "Wyspy Koni" jako nagroda w Zmaganiach Sołectw. To właśnie sołectwo Jodłownik zdobyło tę nagrodę, dzięki czemu mogło nieodpłatnie skorzystać z oferty. Warsztaty prowadziła Pani Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch, autorka znanego bloga kulinarnego "Czary Penelopy". Grupa mieszkanek Jodłownika, wśród których była sołtys Bożena Kujawa i lider Grupy Odnowy Wsi Agnieszka Ożga, rozkoszowała się najpierw zapachem, a potem smakiem wspaniałego domowego chleba.

Bardzo dziękujemy Państwu Małgorzacie i Piotrowi Zabuskim za ufundowanie tej nagrody i zorganizowanie warsztatów.

Warsztaty wypieku chleba na Wyspie KoniWarsztaty wypieku chleba na Wyspie KoniWarsztaty wypieku chleba na Wyspie Koni