2007-02-02

Dzień Seniora

Mimo brzydkiej pogody na Dniu Seniora w sali wiejskiej w Owieśnie 21 stycznia 2007 roku zebrało się blisko czterdziestu mieszkańców tej miejscowości.

Śpiewali kolędy i bawili się przy muzyce. Lokalne koło gospodyń wiejskich raczyło ich wypiekami własnej produkcji. Panie specjalnie na tę okazję przygotowały 10 „blach” słynnych ciast, o których powstała książka kucharska i pomagały w obsłudze. Piąta z rzędu impreza przygotowana przez radę sołecką przypadła do gustu seniorom. Oklaskami podziękowali za trud włożony w jej organizację. Goście podzielili ich zadowolenie. Nie zabrakło wśród nich księdza Piotra Kopery, proboszcza tamtejszej parafii ani przedstawicieli naszej gminy: zastępcy wójta Waldemara Jaworskiego, sekretarza Dariusza Jagieły oraz radnego Tadeusza Popielarza.