Wójt gminy Dzierżoniów wśród 10 najlepszych

2014-03-06

Wójt gminy Dzierżoniów wśród 10 najlepszych

Kapituła Konkursu "Wójt Roku 2013" organizowanego przez Program 1 TVP wyłoniła 10 laureatów, którzy będą ubiegać się o zaszczytny tytuł najlepszego wójta ubiegłego roku.

Miło nam poinformować, że wśród najlepszych gospodarzy gmin jest wójt gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski.

Głosowanie SMS na finalistów konkursu "Wójt roku 2013" oraz prezentacja ich sylwetek na antenie Programu 1 TVP S.A. będą prowadzone w okresie od 17 do 28 marca 2014r.

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się 12 kwietnia 2014r.

Już sam fakt obecności wójta gminy Dzierżoniów w tak wąskim gronie wyróżnionych jest nie tylko docenieniem jego działań, ale także wyróżnieniem dla wszystkich aktywnych mieszkańców naszej gminy i podejmowanych przez nich inicjatyw.