2014-02-21

Metamorphosis

W niedzielę 23 lutego 2014 roku o godz. 17:30 w Ośrodku Kultury i Sportu Wyspa Koni w Ostroszowicach odbędzie się podsumowanie i działanie końcowe projektu pn. "Metamorphosis" realizowanego w ramach programu "Młodzież w działaniu. Wymiany młodzieżowe. Akcja 1.1.".

Celem projektu było szerzenie idei współpracy międzynarodowej w ramach Unii Europejskiej ponad jakimikolwiek podziałami. Służyła temu kontynuacja spotkań z kulturą wysoką propagowana przez Fundację Rozwoju Kultury Sztuki i Edukacji Otwórz Drzwi w niezwykle malowniczej scenerii Gór Sowich, w Ośrodku Kultury i Sportu Wyspa Koni.

Młodzi adepci sztuki baletu klasycznego i współczesnego oraz tańca nowoczesnego spotykali się i wspólnie ćwiczyli technikę contemporary dance, w niezwykle urokliwym miejscu, jakim jest Wyspa Koni w Ostroszowicach. Czas trwania tego artystycznego zdarzenia rozpoczął się 16 lutego 2014 roku, a godnym polecenia punktem kulminacyjnym pracy warsztatowej będzie w/w pokaz. Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny.

Metamorphosis