2014-01-27

Strategia Rozwoju Gminy Dzierżoniów - konsultacje

Miło nam poinformować, że zakończył się proces ankietyzacji w sprawie opracowywania dokumentu pn. "Strategia Rozwoju Gminy Dzierżoniów na lata 2014-2020".

Wpłynęło łącznie 296 wypełnionych ankiet zawierających Państwa propozycje na wizję rozwoju naszej Gminy. Za udział w powyższym procesie serdecznie dziękujemy i zapewniamy Państwa, że Wasze opinie i wnioski stanowią dla nas cenne źródło informacji, które wykorzystamy przy opracowywaniu dokumentu.

Jednocześnie pragniemy Państwa poinformować, że w najbliższym czasie odbędą się kolejne spotkania konsultacyjne:

• w dniu 3 lutego 2014r. o godz. 15:00 dla przedsiębiorców,
  • w dniu 6 lutego 2014r. o godz. 15:00 dla rolników.

Spotkania odbędą się w Urzędzie Gminy Dzierżoniów ul. Piastowska 1 na sali konferencyjnej (nr 217). Chcemy na nich zaprezentować wyniki analizy SWOT, poczynić kroki w kierunku wypracowania wizji rozwoju oraz poznać opinie uczestników dotyczące powyższych zagadnień.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie oraz do wzięcia udziału w dyskusji.