Podsumowanie projektu Świąteczne Impresje Biblioteczne

2014-01-22

Podsumowanie projektu Świąteczne Impresje Biblioteczne

21 stycznia 2014r. w Bibliotece Publicznej Gminy Dzierżoniów z/s w Mościsku odbyło się uroczyste podsumowanie projektu "Świąteczne Impresje Biblioteczne". We wszystkich bibliotekach gminnych prowadzone były zajęcia, kursy i spotkania, których głównym tematem były Święta Bożego Narodzenia.

Podczas wtorkowego spotkania w Mościsku wręczono nagrody i wyróżnienia dla dzieci biorących udział w świątecznych konkursach. Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski oraz Zastępca Wójta Jolanta Zarzeka pogratulowali wszystkim uczestnikom projektu. Zostali również poproszeni o objęcie honorowego patronatu nad projektem, który Biblioteka planuje kontynuować w kolejnych latach. W pierwszych edycjach konkursów świątecznych wzięło udział blisko 150 osób.

Nagrodzone prace można obejrzeć w budynku biblioteki w Mościsku przy ul. Kolejowej 12b. Spotkanie było również okazją do złożenia życzeń wszystkim Babciom i Dziadkom. Program artystyczny, który przedstawiły dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mościsku wywołał wzruszenie i uśmiech na twarzach zgromadzonych gości.

Danuta Wiśniewska

Podsumowanie projektu Świąteczne Impresje BibliotecznePodsumowanie projektu Świąteczne Impresje BibliotecznePodsumowanie projektu Świąteczne Impresje Biblioteczne