Medale dla Jubilatów z Gminy Dzierżoniów

2013-09-18

Medale dla Jubilatów z Gminy Dzierżoniów

"Trzeba być trochę podobnym, by się rozumieć
i nieco różnym, by się kochać"
Paul Gerardy

Te piękne słowa, będące zapewne sposobem na długoletnie, szczęśliwe i godne pożycie małżeńskie towarzyszyły Szanownym Jubilatom zaproszonym na podniosłą uroczystość, która odbyła się w niedzielę 15 września w Kinoteatrze "Zbyszek" w Dzierżoniowie.

Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski wręczył Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego Jubilatom z Gminy Dzierżoniów. Trafiły one do rąk obecnych na uroczystości Państwa : Janiny i Czesława Czerwonków i Anieli i Władysława Markulaków. Państwu Marii i Kazimierzowi Furgał, Krystynie i Józefowi Kamczyk, Alicji i Władysławowi Królik , Janinie i Władysławowi Skoczylas Wójt Marek Chmielewski wręczył Medale w miejscu zamieszkania. Na tę uroczystość Złotych Godów wszyscy uhonorowani zapracowali całym swoim życiem, wspólnym wysiłkiem i wzajemną mądrością.

Uroczystość ta niewątpliwie była okazją do zatrzymania się i spojrzenia w przeszłość , do podziękowania Opatrzności za siłę miłości, codzienną troskę i szacunek dla siebie, ale również do kontynuacji szczęśliwej podróży do kolejnych, wspaniałych jubileuszy. Niech dobry los będzie dla Państwa łaskawy a życzliwość i oddanie bliskich będzie powodem do radości i szczęścia.

Medale dla Jubilatów  z Gminy Dzierżoniów