AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2013-06-19

Sportowe sukcesy uczniów z Mościska

aktualności Gmina Dzierżoniów

Dnia 13 czerwca w Gimnazjum nr 1 w Bielawie odbył się II POWIATOWY MITYNG SPRINTERSKI O PUCHAR STAROSTY DZIERŻONIOWSKIEGO.

Zawody rozegrane zostały w 3-ch konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal i bieg sztafetowy 6x120m. Gminę Dzierżoniów reprezentowali uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mościsku.

Klasyfikacja końcowa reprezentantów gminy w konkurencjach indywidualnych.

• Krzysztof Dąbrowski (rocznik 2001) - VI miejsce (bieg 60m),

Na zakończenie części sportowej odbył się najbardziej oczekiwany przez naszych uczniów bieg sztafetowy 6 x 120m. Nasza reprezentacja w składzie: Julita Krzyżak, Karol Popielarz, Małgorzata Dąbrowska, Krzysztof Dąbrowski, Julia Martowłos, Adrian Chrobak po emocjonującym do ostatnich metrów biegu po raz kolejny pokazała, że należy walczyć do ostatnich metrów i ostatecznie zajęła wysokie II miejsce.

Podczas zawodów prowadzona była klasyfikacja drużynowa, w której to Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mościsku zajął III miejsce.

Na zakończenie mityngu odbyła się uroczysta dekoracja. Zawodniczki i zawodnicy, którzy zajęli miejsca od I-III w biegu na 60m i skoku w dal otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy, sztafety z miejsc I-III pamiątkowe medale i dyplomy, a reprezentacje szkoły za miejsca I-III w klasyfikacji drużynowej pamiątkowe Puchary Starosty Dzierżoniowskiego.