Grażyna Ziernik odebrała  nagrodę  "Sołtysa Roku"

2013-06-07

Grażyna Ziernik odebrała  nagrodę  "Sołtysa Roku"

7 czerwca 2013r. Grażyna Ziernik sołtys Dobrocina odebrała w Warszawie nagrodę i tytuł "Sołtysa Roku". To prestiżowe wyróżnienie zostało przyznane pani sołtys w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez "Gazetę Sołecką" i Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów.

Gala wręczenia nagród odbyła się w Senacie RP i miała bardzo dostojny charakter. Sołtysowi Dobrocina na gali towarzyszyli: Marek Chmielewski wójt gminy Dzierżoniów, Jolanta Zarzeka zastępca wójta, Grzegorz Powązka Przewodniczący Rady Gminy Dzierżoniów oraz Marian Kowal członek Zarządu Powiatu Dzierżoniowskiego.

Przewodnikiem i opiekunem naszej delegacji na gali oraz w czasie całego pobytu w Warszawie był Senator RP Stanisław Jurcewicz.

Pani sołtys jeszcze raz serdecznie gratulujemy, a Panu Senatorowi dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie.