2013-05-29

Objazd dla komunikacji autobusowej

W ślad za Dolnośląską Służbą Dróg i Kolei we Wrocławiu informujemy, że w związku z przebudową drogi nr 384 zostały wprowadzone zmiany w organizacji ruchu również dla komunikacji autobusowej.

Likwidacji uległy niektóre przystanki autobusowe. W ich miejsce zostały wyznaczone zastępcze lokalizacje. I tak:

• oba istniejące dotychczas przystanki autobusowe w Uciechowie zostały zlikwidowane i przeniesione (ok. 200 m) do zatoki autobusowej na wysokości drogi powiatowej nr 3012D - (ul. Piastowska) - dla pasażerów korzystających z usług PKS
  • oba istniejące dotychczas przystanki w Kołaczowie zostały zlikwidowane i przeniesione (ok. 200 m) na drogę powiatową 3010D (Roztocznik - Oleszna) - dla pasażerów korzystających z usług firmy "Usługi Autokarowe Mariusz Romańczuk".

Więcej informacji i mapy objazdu na stronie DSDiK we Wrocławiu - http://dsdik.wroc.pl/ w zakładce "Aktualności"