Zwiedzaj Dolny Śląsk z jednym biletem

grafika-Zwiedzaj Dolny Śląsk z jednym biletem

Rusza Bilet Zintegrowany Gmin Gór Sowich. Bilet weekendowy obejmuje linie obsługiwane przez komunikację miejską ZKM Bielawa oraz wszystkie trasy Kolei Dolnośląskich. Jest to efekt dobrej współpracy Stowarzyszenia Turystycznego Gmin Gór Sowich z Kolejami Dolnośląskimi.

Zwiedzaj Dolny Śląsk z jednym biletem

Trening systemu wczesnego ostrzegania

grafika-Trening systemu wczesnego ostrzegania

Informujemy, że w środę 1 sierpnia br. w gminie Dzierżoniów zawyją syreny alarmowe. Będzie to trening systemu wczesnego ostrzegania, a jednocześnie upamiętnienie 74 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Trening systemu wczesnego ostrzegania

Przebudowa drogi w Kiełczynie

grafika-Przebudowa drogi w Kiełczynie

Droga dojazdowa do gruntów rolnych w Kiełczynie zostanie przebudowana. W ramach przedsięwzięcia na odcinku około 0,5 km wykonana zostanie droga o nawierzchni asfaltowej wraz z poboczami. Wartość kontraktu to 577 254 zł.

Przebudowa drogi w Kiełczynie

Nieruchomości przeznaczone do dzierżawy

grafika-Nieruchomości przeznaczone do dzierżawy

W siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1 od 1.08.2018 r. został wywieszony wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy, położonych w Ostroszowicach, Owieśnie, Roztoczniku, Uciechowie, Kiełczynie i Książnicy.

Nieruchomości przeznaczone do dzierżawy