Kolarskie emocje w Jodłowniku

grafika-Kolarskie emocje w Jodłowniku

Za nami kolejna, trzecia już edycja Grand Prix Jodłownika. W sobotę 14 lipca w zawodach zmierzyło się 200 pasjonatów kolarstwa górskiego.

Kolarskie emocje w Jodłowniku

Nocne Mistrzostwa w Piłce Nożnej

grafika-Nocne Mistrzostwa w Piłce Nożnej

Serdecznie zapraszamy na Nocne Mistrzostwa Gminy Dzierżoniów w Piłce Nożnej o puchar i nagrodę Wójta Gminy! Impreza odbędzie się już w sobotę 28 lipca 2018 r. o godzinie 17:00 w Centrum Kulturalno-Sportowym w Uciechowie.

Nocne Mistrzostwa w Piłce Nożnej

Dodatkowe środki na budowę dróg, chodników oraz ograniczenie niskiej emisji

grafika-Dodatkowe środki na budowę dróg, chodników oraz ograniczenie niskiej emisji

Na wniosek wójta Marka Chmielewskiego 9 lipca 2018 r. zwołana została nadzwyczajna sesja Rady Gminy Dzierżoniów. Rada podjęła uchwałę o zmianach w budżecie gminy na rok 2018. Dotyczą one zwiększenia środków finansowych, które pozwolą na zrealizowanie kolejnych inwestycji na terenie gminy w bieżącym roku.

Dodatkowe środki na budowę dróg, chodników oraz ograniczenie niskiej emisji