Patriotycznie w Ostroszowicach

grafika-Patriotycznie w Ostroszowicach

Przy pięknej słonecznej pogodzie, już po raz czwarty w Ostroszowicach odbyły się Gminne Obchody Dnia Flagi RP. W tym roku 2 maja organizatorzy zaprosili mieszkańców i wszystkich chętnych z gminy Dzierżoniów do wspólnego biegu na dystansie 1918 metrów.

Patriotycznie w Ostroszowicach
2018-05-07

Uwaga, zmiana terminu szkolenia dla grantobiorców!

grafika-Uwaga, zmiana terminu szkolenia dla grantobiorców!

W związku z nagłą nieobecnością pracownika LGD Ślężanie bezpłatne szkolenie dla wszystkich zainteresowanych złożeniem wniosku o powierzenie grantu odbędzie się tydzień później - w środę 16 maja 2018 r. w godz. 14:00 - 16:00 w sali narad Urzędu Gminy Dzierżoniów. Za utrudnienia przepraszamy.

Uwaga, zmiana terminu szkolenia dla grantobiorców!

Pierwsze efekty współpracy ze Śląskiem Wrocław

grafika-Pierwsze efekty współpracy ze Śląskiem Wrocław

W kwietniu Śląsk Wrocław zaproponował naszej gminie współpracę w zakresie szkolenia najmłodszych adeptów piłki nożnej. Propozycja zakładała wypracowanie jednolitego systemu szkolenia w klubach partnerskich, a także organizację przez klub cyklicznych staży, szkoleń i konferencji dla trenerów prowadzących grupy szkoleniowe.

Pierwsze efekty współpracy ze Śląskiem Wrocław