Dbajmy o bezpieczeństwo na wsi

grafika-Dbajmy o bezpieczeństwo na wsi

W piątek 27 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie odbył się bardzo wartościowy konkurs dla uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Dzierżoniów "Bezpieczeństwo dzieci na wsi - powiedz STOP upadkom".

Dbajmy o bezpieczeństwo na wsi

Szkolenie dla grantobiorców

grafika-Szkolenie dla grantobiorców

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla wszystkich zainteresowanych złożeniem wniosku o powierzenie grantu. Spotkanie odbędzie się w środę 9 maja 2018 r. w godz. 14:00 - 16:00 w sali Narad Urzędu Gminy Dzierżoniów.

Szkolenie dla grantobiorców

Nowe lokale komunalne w gminie Dzierżoniów

grafika-Nowe lokale komunalne w gminie Dzierżoniów

W ramach zadania pn. "Zakup i remont 4 lokali mieszkalnych w budynku Tuszyn 39" obiekt został zaadaptowany na mieszkania komunalne. Inwestycja uzyskała dopłatę w wysokości 35% z Banku Gospodarstwa Krajowego ze środków Funduszu Dopłat.

Nowe lokale komunalne w gminie Dzierżoniów

Jak ryby w wodzie

grafika-Jak ryby w wodzie

W piątek 27 kwietnia 2018 r. na pływalni "AQUARIUS" w Bielawie odbyły się zawody pływackie uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Dzierżoniów oraz gminy Stoszowice. Zawodnicy rywalizowali o puchar Wójta Gminy Stoszowice (uczniowie klas I-III) oraz o puchar Wójta Gminy Dzierżoniów (uczniowie klas IV-VII).

Jak ryby w wodzie