2018-04-27

Jak w zgodzie z przepisami podatkowymi zorganizować wiejski festyn?

grafika-Jak w zgodzie z przepisami podatkowymi zorganizować wiejski festyn?

Jakie podatki aktualnie obowiązują i które z nich mogą obciążać organizatorów i uczestników wiejskiego festynu, a także kim jest podatnik sprzedający towary lub świadczący usługi na takim festynie - m.in. na te pytania starała się odpowiedzieć dr inż. Urszula Romaniuk podczas szkolenia, które odbyło się 25 kwietnia w Urzędzie Gminy Dzierżoniów.

Jak w zgodzie z przepisami podatkowymi zorganizować wiejski festyn?

Kwietniowa sesja Rady Gminy Dzierżoniów

grafika-Kwietniowa sesja Rady Gminy Dzierżoniów

Raport z realizacji "Strategii Rozwoju Gminy Dzierżoniów na lata 2014-2020" oraz działalność organizacji pozarządowych to główne tematy kwietniowej sesji Rady Gminy. Posiedzenie odbyło się w czwartek 26 kwietnia.

Kwietniowa sesja Rady Gminy Dzierżoniów

Dotacje dla organizacji pozarządowych

Wójt Gminy Dzierżoniów ogłasza wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie "Przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym - "Przeciwdziałanie alkoholizmowi" i "Zwalczanie narkomanii".

Szczegóły w zakładce Pożytek publiczny - Współpraca z organizacjami pozarządowymi 2018.