Sołtys Myśliszowa w materiale TVP Wrocław

grafika-Sołtys Myśliszowa w materiale TVP Wrocław

W "Faktach" TVP3 Wrocław można już obejrzeć relację z gali, podczas której Kazimiera Łękawska odebrała z rąk wojewody dolnośląskiego tytuł "Sołtysa Roku". Materiał rozpoczyna się w ósmej minucie (8:46). Zapraszamy do obejrzenia relacji.

Sołtys Myśliszowa w materiale TVP Wrocław

I Ty możesz zostać mistrzem

grafika-I Ty możesz zostać mistrzem

W tym roku stypendia sportowe Wójta Gminy Dzierżoniów przyznawane były w zupełnie nowej formule. Nasi utalentowani sportowcy zaprezentowali swoje sukcesy podczas gali "I Ty możesz zostać mistrzem", która odbyła się 16 marca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Piławie Dolnej.

I Ty możesz zostać mistrzem
2018-03-19

Przeciwdziałanie alkoholizmowi i zwalczanie narkomanii - konkurs ofert

Wójt Gminy Dzierżoniów ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych gminy Dzierżoniów w zakresie "Przeciwdziałania alkoholizmowi" i "Zwalczania narkomanii". Szczegóły w zakładce Współpraca z organizacjami pozarządowymi 2018.