Powakacyjna sesja Rady Gminy

grafika-Powakacyjna sesja Rady Gminy

Inwestycje prowadzone przez gminę w 2017 roku były głównym tematem powakacyjnej sesji Rady Gminy Dzierżoniów. Posiedzenie odbyło się w czwartek 31 sierpnia.

Powakacyjna sesja Rady Gminy

W Owieśnie powstanie nowy chodnik

grafika-W Owieśnie powstanie nowy chodnik

Ruszyła budowa nowego chodnika w Owieśnie. Inwestycja finansowana jest ze środków gminy Dzierżoniów oraz powiatu dzierżoniowskiego, na mocy porozumienia zawartego pomiędzy oboma jednostkami.

W Owieśnie powstanie nowy chodnik
2017-09-01

Ogłoszenie w sprawie udzielenia dotacji na zabytki

grafika-Ogłoszenie w sprawie udzielenia dotacji na zabytki<br />

Informujemy, że warunkiem ubiegania się o dotacje z budżetu gminy w roku 2018 na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy obiekcie wpisanym do rejestru zabytków jest złożenie w nieprzekraczalnym terminie do 15 września br. wstępnego wniosku.

Ogłoszenie w sprawie udzielenia dotacji na zabytki<br />

Głosujemy na Pawła Juraszka

grafika-Głosujemy na Pawła Juraszka

Ruszyło głosowanie, które wyłoni nowych podopiecznych fundacji Sport Twoją Szansą. Do plebiscytu zakwalifikowało się ośmiu obiecujących sportowców oraz trzy organizacje sportowe. Wśród nich jest Paweł Juraszek z Ostroszowic, uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, multimedalista i rekordzista Mistrzostw Polski.

Głosujemy na Pawła Juraszka

Działka w Owieśnie na sprzedaż

grafika-Działka w Owieśnie na sprzedaż

Wójt Gminy Dzierżoniów informuje, że posiada do sprzedaży działkę nr 333/3 o pow. 737 m2 położoną w Owieśnie.

Działka w Owieśnie na sprzedaż