grafika-Nowe zasady wycinki drzew

Od 17 czerwca obowiązują nowe zasady wycinki drzew. Nowelizacja wprowadza zwolnienie z obowiązku uzyskania zezwolenia na usunięcie drzewa w kilku przypadkach.

Nieruchomość w Owieśnie na sprzedaż

grafika-Nieruchomość w Owieśnie na sprzedaż

Informujemy, że w siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1 została wywieszona informacja o nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż. Działka nr 333/3 znajduje się w Owieśnie. Pełna treść ogłoszenia dostępna jest na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Dzierżoniów.

Nieruchomość w Owieśnie na sprzedaż

Drogi od Agencji Nieruchomości Rolnych

grafika-Drogi od Agencji Nieruchomości Rolnych

W dniu 7 lipca 2017 r. w Kancelarii Notarialnej we Wrocławiu Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski podpisał akt notarialny, dotyczący nieodpłatnego przejęcia od Agencji Nieruchomości Rolnych na własność gminy nieruchomości w Mościsku i Uciechowie.

Drogi od Agencji Nieruchomości Rolnych

grafika-Nowe zasady wycinki drzew

17 czerwca 2017 roku w życie weszła nowelizacja ustawy o ochronie przyrody, a wraz z nią zmieniły się przepisy dotyczące wycinki drzew.