Sołtysi rozmawiali o bezpieczeństwie na terenie gminy

grafika-Sołtysi rozmawiali o bezpieczeństwie na terenie gminy

Głównym tematem czerwcowej narady sołtysów było bezpieczeństwo na terenie gminy Dzierżoniów. Sołtysi spotkali się z przedstawicielami policji. Posiedzenie odbyło we wtorek 13 czerwca w sali narad Urzędu Gminy.

Sołtysi rozmawiali o bezpieczeństwie na terenie gminy

Poznaj swojego dzielnicowego

grafika-Poznaj swojego dzielnicowego

Jest najbliżej mieszkańców, zna ich bolączki i problemy, dba o poprawę bezpieczeństwa w danym rewirze. To "policjant pierwszego kontaktu". Każdy może zwrócić się do niego o pomoc i poradę prawną.

Poznaj swojego dzielnicowego

28 czerwca zebranie uczestników scalania

grafika-28 czerwca zebranie uczestników scalania

W środę 28 czerwca 2017 r. o godz. 16:00 w sali wiejskiej w Piławie Dolnej odbędzie się zebranie uczestników scalenia gruntów wsi Piława Dolna oraz części wsi Owiesno. Głównym celem spotkania będzie wyrażenie zgody uczestników scalania na dokonany szacunek gruntów.

28 czerwca zebranie uczestników scalania

Nabór na stanowiska

grafika-Nabór na stanowiska

Wójt Gminy Dzierżoniów ogłasza konkurs na kandydatów na stanowiska:

• Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mościsku, ul. Szkolna 12, 58-116 Mościsko
  • Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piławie Dolnej, ul. Główna 50, 58-241 Piława Dolna

Nabór na stanowiska