Działki w Byszowie na sprzedaż

Informujemy, że w siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1 oraz w Biuletynie Informacji Publicznej został wywieszony wykaz nieruchomości na sprzedaż, położonych w Byszowie obręb Roztocznik. Działki stanowią własność gminy i przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową.

Mieszkańcy gminy świętowali Dzień Dziecka

grafika-Mieszkańcy gminy świętowali Dzień Dziecka

Jak co roku z okazji Dnia Dziecka mieszkańcy gminy Dzierżoniów zorganizowali na terenie swoich sołectw pikniki i imprezy dla najmłodszych. Spotkania dla dzieci odbyły się w Dobrocinie, Jodłowniku, Książnicy, Myśliszowie, Owieśnie, Piławie Dolnej i Uciechowie.

Mieszkańcy gminy świętowali Dzień Dziecka

Sprostowanie

W informacji "Kolejna inwestycja na drodze Dzierżoniów - Włóki" z dnia 13.06.2017r. błędnie podano kwotę 180 tys. zł jako udział własny Gminy w finansowaniu przedsięwzięcia. Zgodnie z Umową partnerską z Powiatem Dzierżoniowskim dofinansowanie Gminy do inwestycji powiatowej wynosi 100 tys. zł. Za pomyłkę przepraszamy.

Igrce u Podnóża Gór Sowich

grafika-Igrce u Podnóża Gór Sowich

Za nami kolejne spotkanie warsztatowo-integracyjne zorganizowane dla przedstawicieli trzeciego sektora i samorządowców gmin powiatu dzierżoniowskiego. Tym razem motywem przewodnim imprezy było średniowiecze. Spotkanie odbyło się 9 czerwca na terenie Zespołu Ośrodków Wsparcia w Bielawie.

Igrce u Podnóża Gór Sowich