Ćwiczenia RENEGADE-SAREX

Na terenie całego kraju w dniach 6 - 8 czerwca 2017r. (termin zapasowy 9 czerwca br.) całodobowo prowadzone będą ćwiczenia RENEGADE-SAREX. Wezmą w nich udział Siły Zbrojne oraz administracja publiczna.

W związku z powyższym informujemy mieszkańców Gminy Dzierżoniów, że na terenie gminy zostaną uruchomione syreny i wyemitowane sygnały "Ogłoszenie alarmu" po otrzymaniu sygnału ostrzegawczego o zagrożeniu i wyemitowanie sygnału "Odwołanie alarmu" po otrzymaniu sygnału odwołującego zagrożenie.

Informacja

Informujemy, że w dniu 6 czerwca 2017r. (wtorek) Biuro Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych w Urzędzie Gminy Dzierżoniów będzie czynne od godz. 7:30 do godz. 11:00. Za utrudnienia przepraszamy.

Na Dzień Dziecka do Krakowa

grafika-Na Dzień Dziecka do Krakowa

Z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca uczniowie klasy 4b ze Szkoły Podstawowej w Tuszynie wraz ze swoim wychowawcą Jarosławem Pawlaczkiem i opiekunką Ewą Fyszko udali się na wycieczkę do Krakowa. Okazją do wyjazdu była promocja dla dzieci i młodzieży przygotowana tego dnia przez PKP InterCity.

Na Dzień Dziecka do Krakowa