Bądź Eko, czyli ekologia na co dzień

grafika-Bądź Eko, czyli ekologia na co dzień

Do 19.05.2017 r. trwa głosowanie na najlepsze zdjęcia, przedstawiające zaangażowanie dzieci w codzienne wykonywanie działań proekologicznych. Fotografie zostały zgłoszone i zakwalifikowane do gminnego konkursu ekologicznego pn.: "Bądź Eko, czyli ekologia na co dzień".

Bądź Eko, czyli ekologia na co dzień

Dotacje dla podejmujących działalność gospodarczą

grafika-Dotacje dla podejmujących działalność gospodarczą

W związku z planowanymi naborami wniosków o przyznanie pomocy w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020, zapraszamy na szkolenie dla wszystkich zainteresowanych podjęciem działalności gospodarczej.

Dotacje dla podejmujących działalność gospodarczą

Gminne obchody Narodowego Dnia Zwycięstwa

grafika-Gminne obchody Narodowego Dnia Zwycięstwa

Mieszkańcy, przedstawiciele władz i delegacje organizacji kombatanckich oraz placówek oświatowych z terenu gminy Dzierżoniów spotkali się w poniedziałek 8 maja w Owieśnie, aby uczcić 72 rocznicę zakończenia II wojny światowej.

Gminne obchody Narodowego Dnia Zwycięstwa