Zebranie uczestników scalenia gruntów

grafika-Zebranie uczestników scalenia gruntów

W czwartek 18 maja 2017 r. o godz. 16:00 w sali wiejskiej w Piławie Dolnej odbędzie się zebranie uczestników scalenia gruntów wsi Piława Dolna oraz części wsi Owiesno. Głównym celem spotkania będzie ogłoszenie wyników oszacowania gruntów objętych postępowaniem scaleniowym.

Zebranie uczestników scalenia gruntów

Spotkania uczestników scalenia gruntów z geodetami

grafika-Spotkania uczestników scalenia gruntów z geodetami

W dniach od 19.05.2017 r. do 06.06.2017 r. w sali wiejskiej w Piławie Dolnej będą się odbywały spotkania uczestników scalenia gruntów wsi Piława Dolna oraz części wsi Owiesno z geodetami Dolnośląskiego Biura Geodezji i Terenów Rolnych we Wrocławiu.

Spotkania uczestników scalenia gruntów z geodetami

Wizyta sołtysów z Kawęczyna

grafika-Wizyta sołtysów z Kawęczyna

Członkowie Gminnego Koła Wielkopolskiego Stowarzyszenia Sołtysów w Kawęczynie odwiedzili wczoraj gminę Dzierżoniów, aby poznać nasze doświadczenia m.in. w zakresie funkcjonowania funduszu sołeckiego. Podczas pobytu w Mościsku nasi goście poznali również efekty działań lokalnych liderów i organizacji na rzecz mieszkańców.

Wizyta sołtysów z Kawęczyna