Nowy wóz strażacki dla OSP Ostroszowice

grafika-Nowy wóz strażacki dla OSP Ostroszowice

Gmina Dzierżoniów uczestniczy w projekcie pn. "Zakup sprzętu do prowadzenia akcji ratowniczych i usuwania skutków zjawisk katastrofalnych lub poważnych awarii celem wsparcia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych - projekt partnerski gmin pod przewodnictwem Gminy Świdnica". Realizacja przedsięwzięcia pozwoli m.in. na zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Ostroszowicach.

Nowy wóz strażacki dla OSP Ostroszowice

Radni rozmawiali o współpracy z organizacjami pozarządowymi

grafika-Radni rozmawiali o współpracy z organizacjami pozarządowymi

Działalność organizacji pozarządowych na terenie gminy, partnerstwo lokalne oraz inicjatywa lokalna - to główne tematy XXXV Sesji Rady Gminy Dzierżoniów. Posiedzenie odbyło się w czwartek 27 kwietnia w sali narad Urzędu Gminy.

Radni rozmawiali o współpracy z organizacjami pozarządowymi
2017-04-28

Joanna Pestkowska Sołtysem Roku 2016 !

grafika-Joanna Pestkowska Sołtysem Roku 2016 !

Z dumą informujemy, że sołtys Owiesna Joanna Pestkowska znalazła się w gronie najlepszych gospodarzy wsi w Polsce. Celem konkursu "Sołtys Roku" jest promowanie najbardziej aktywnych i wyróżniających się sołtysów, którzy pracują na rzecz społeczności lokalnej.

Joanna Pestkowska Sołtysem Roku 2016 !