Droga transportu rolnego w Książnicy zostanie przebudowana

grafika-Droga transportu rolnego w Książnicy zostanie przebudowana

Gmina Dzierżoniów pozyskała dofinansowanie w wysokości 172 200 zł na przebudowę drogi transportu rolnego w Książnicy. Inwestycja będzie realizowana w ramach zadania pn. "Książnica - droga dojazdowa do gruntów rolnych".

Droga transportu rolnego w Książnicy zostanie przebudowana

Kolejne sukcesy młodych warcabistów

grafika-Kolejne sukcesy młodych warcabistów

Bartosz i Tomasz Jurcewicz - utalentowani mieszkańcy Ostroszowic wzięli udział w XXXV Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w warcabach 100-polowych. W ramach zawodów, które odbyły się w dniach 4 - 9 kwietnia w Karpaczu, zorganizowano trzy turnieje.

Kolejne sukcesy młodych warcabistów

Nieruchomość na sprzedaż

grafika-Nieruchomość na sprzedaż

Wójt Gminy Dzierżoniów informuje, że w siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1 został wywieszony wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży - położonej w Dobrocinie, oznaczonej numerem działki 970, stanowiącej własność gminy.

Nieruchomość na sprzedaż