Liderki z Dolnego Śląska spotkały się na XII Forum Kobiet

grafika-Liderki z Dolnego Śląska spotkały się na XII Forum Kobiet

"Od kreatywności do innowacji" - to hasło XII Dolnośląskiego Forum Kobiet, które odbyło się 13 października we Wrocławiu. W spotkaniu wzięło udział ponad 300 kobiet z całego Dolnego Śląska, w tym delegacja lokalnych liderek z terenu gminy Dzierżoniów. Mieszkankom naszej gminy towarzyszyła Zastępca Wójta Jolanta Zarzeka.

Liderki z Dolnego Śląska spotkały się na XII Forum Kobiet

Zmieniaj swoją okolicę i wygraj 10 000 zł

grafika-Zmieniaj swoją okolicę i wygraj 10 000 zł

Ruszyła V edycja Konkursu "Spółdzielnia Pomysłów". Skierowany jest on do osób fizycznych oraz stowarzyszeń i fundacji, mających pomysł i chęć dokonania pozytywnej zmiany w swojej okolicy.

Zmieniaj swoją okolicę i wygraj 10 000 zł

Śladami gminnych pomników przyrody

grafika-Śladami gminnych pomników przyrody

W zabytkowym parku przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie powstała wyjątkowa ścieżka przyrodniczo-dydaktyczna pn. "Poznajemy gatunki drzew liściastych i iglastych". Odwiedzający ścieżkę będą mogli zapoznać się z nadzwyczajnym dziedzictwem przyrodniczym tego miejsca.

Śladami gminnych pomników przyrody