Przebudowa ul. Kilińskiego w Dzierżoniowie

grafika-Przebudowa ul. Kilińskiego w Dzierżoniowie

Wydział Inwestycji i Zamówień Publicznych Urzędu Miasta w Dzierżoniowie informuje o wprowadzeniu w dniu 18.10.2016r. III etapu tymczasowej organizacji ruchu w związku z realizacją robót budowlanych związanych z przebudową ul. Kilińskiego w Dzierżoniowie, na odcinku od mostu nad rzeką Piława do torów kolejowych.

Przebudowa ul. Kilińskiego w Dzierżoniowie

Nagrody wójta dla wyróżniających się nauczycieli

grafika-Nagrody wójta dla wyróżniających się nauczycieli

Wójt Gminy Dzierżoniów, chcąc podziękować nauczycielom i dyrektorom gminnych placówek oświatowych za zaangażowanie oraz codzienną trudną i odpowiedzialną pracę, spotkał się z nimi w czwartek 13 października w Urzędzie Gminy. Okazją do spotkania były obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Nagrody wójta dla wyróżniających się nauczycieli

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

grafika-Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom, wychowawcom, opiekunom i pracownikom gminnych placówek oświatowych składam serdeczne życzenia radości, nieustającej satysfakcji z pracy, wielu sukcesów oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Sołtysi rozmawiali o stanie dróg

grafika-Sołtysi rozmawiali o stanie dróg

Omówienie aktualnych problemów związanych ze stanem dróg powiatowych przebiegających przez teren gminy Dzierżoniów oraz informacja o wynikach analizy zapotrzebowania na energię cieplną w miejscach publicznych - to główne temat październikowej narady sołtysów. Posiedzenie odbyło we wtorek 11 października w sali narad Urzędu Gminy.

Sołtysi rozmawiali o stanie dróg