2012-11-15

Nowy chodnik w Dobrocinie

Właśnie zakończyła się budowa kolejnego odcinka chodnika w miejscowości Dobrocin. Tym razem wybudowano odcinek o długości ponad 200 m, od skrzyżowania drogi powiatowej Dobrocin - Gilów do Centrum Sportowo-Rekreacyjno-Oświatowego.

Chodnik wybudowano wspólnymi siłami Zarządu Dróg Powiatowych w Dzierżoniowie, który dostarczył materiały niezbędne do realizacji zadania, Gminy Dzierżoniów, która zapewniła pracowników i sprzęt budowlany oraz mieszkańców, którzy, na czele z Panią Sołtys Grażyną Ziernik, we własnym zakresie wykonali roboty ziemne.

Dzięki takiej współpracy koszty budowy tego odcinka wyniosły ok. 32 000 zł.

Kolejną inwestycją realizowaną przy współpracy Gminy Dzierżoniów i Zarządu Dróg Powiatowych będzie budowa chodnika od drogi wojewódzkiej Dzierżoniów - Łagiewniki do Biblioteki Gminnej w Uciechowie.

Nowy chodnik w DobrocinieNowy chodnik w DobrocinieNowy chodnik w Dobrocinie