Patrol "Zachowaj Trzeźwy Umysł" 2012

2012-10-18

Patrol "Zachowaj Trzeźwy Umysł" 2012

Już po raz kolejny w ramach ogólnopolskiej Kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł" Gmina Dzierżoniów wraz z Komendą Powiatową Policji w Dzierżoniowie zorganizowała połączony patrol uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolne w Piławie Dolnej oraz funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Dzierżoniowie.

W dniu 15 października 2012r. od godz. 9.00 uczniowie klasy VI wraz z asp. S. Sordylem, st. sierż. D. Krilem i st. sierż. M. Staruszkiem poznawali pracę policji. Podczas kontroli drogowej uczniowie przysłuchiwali się, co jest przedmiotem kontroli kierowców i pojazdów oraz rozdawali drobne upominki (zawieszki zapachowe) tym kierowcom, których auta zostały uznane przez policjantów za bezpieczne i sprawne technicznie. Uczniowie jak zawsze z dużym zaangażowaniem brali udział w akcji i z zainteresowaniem przyglądali się pracy policjantów.

Patrol Zachowaj Trzeźwy Umysł 2012Patrol Zachowaj Trzeźwy Umysł 2012