2012-10-10

Narada Sołtysów gminy Dzierżoniów

9 października 2012r. w Urzędzie Gminy Dzierżoniów odbyła się kolejna narada sołtysów. Spotkanie prowadziła Pani Jolanta Zarzeka Zastępca Wójta Gminy, która na ręce sołtysów złożyła wszystkim mieszkańcom gminy Dzierżoniów podziękowania za życzliwość i wsparcie okazane organizatorom Dożynek Dolnośląskich 2012.

Następnie omówiono przebieg Zebrań Wiejskich, które odbywały się na terenie gminy Dzierżoniów we wrześniu br. Zebrania Wiejskie podejmowały między innymi uchwały w sprawie przyjęcia zadań do realizacji w ramach funduszu sołeckiego w roku 2013.

W sprawach różnych umówiono tematy dotyczące bezpłatnego szkolenia organizowanego przez Europejską Akademię Finansową w partnerstwie z Gminą Dzierżoniów w ramach projektu pn. "Wybieram wiedzę - edukacja finansowa dla kobiet z gminy Dzierżoniów" realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz przedstawiono propozycję kalendarza imprez gminnych na rok 2013.

Narada Sołtysów gminy DzierżoniówNarada Sołtysów gminy Dzierżoniów