Beach Party w Uciechowie już po raz drugi

2012-08-21

Beach Party w Uciechowie już po raz drugi

Po sukcesie organizacyjnym i dużym zainteresowaniu wśród młodzieży I edycją Beach Party w Uciechowie podjęto decyzję o zorganizowaniu kolejnej, tego typu spotkania.

W weekend, 18 sierpnia na terenie Centrum Kulturalno-Sportowego odbyła się długo oczekiwana impreza.

Organizacją zajęła się grupa młodzieży z Uciechowa, dając po raz kolejny doskonały przykład na to, że młodzi ludzie chętnie uczestniczą w projektach integrujących społeczność lokalną oraz posiadają zdolności organizacyjne. Impreza przyciągnęła wielu mieszkańców nie tylko z Uciechowa, ale również z sąsiednich miejscowości.

Smaczne dania z grilla, gorący piasek oraz stroje bikini rozgrzewały tańczących do białego rana. Nie zabrakło również basenu z wodą i palm kokosowych.

Wszystkich którzy nie odwiedzili nas tym razem, zapraszamy za rok!

Beach Party w Uciechowie już po raz drugiBeach Party w Uciechowie już po raz drugiBeach Party w Uciechowie już po raz drugiBeach Party w Uciechowie już po raz drugi