2012-07-30

Większa motywacja - lepsze efekty

We wtorek 24 lipca 2012r. lokalni liderzy, przedstawiciele stowarzyszeń, organizacji oraz instytucji działających w ramach Partnerstwa na Rzecz rozwoju Gminy Dzierżoniów spotkali się w Urzędzie Gminy aby przedyskutować dotychczasowe działania i plany Partnerstwa na przyszłość.

Jednak prowadząca warsztaty - Anna Borek z Regionalnego Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych - największy nacisk położyła na wypracowanie mechanizmów wzmacniania motywacji jednostek i podmiotów działających w Partnerstwie. W spotkaniu udział wzięli Marek Chmielewski Wójt Gminy oraz Jolanta Zarzeka Zastępca Wójta Gminy Dzierżoniów.

Większa motywacja - lepsze efektyWiększa motywacja - lepsze efektyWiększa motywacja - lepsze efekty