III Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta

2012-05-31

III Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta

24 maja 2012r w Szkole Podstawowej im. M. Kopernika w Ostroszowicach odbył się III Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Dzierżoniów. W zawodach wzięły udział reprezentacje czterech szkół podstawowych z terenu naszej gminy.

W sportowej rywalizacji zwyciężyła Szkoła Podstawowa w Ostroszowicach, która wystąpiła w składzie: Izabela Dochniak, Karolina Klisiewicz, Adamczyk Oliwia, Gajda Bartosz, Drabik Emil i Lachowicz Patryk. Zwycięzcy otrzymali z rąk dyrektora szkoły pani Urszuli Zając puchar ufundowany przez wójta Gminy Dzierżoniów pana Marka Chmielewskiego. Drugie miejsce w turnieju zajęła szkoła z Piławy Dolnej, trzecie szkoła z Tuszyna a czwarte szkoła z Mościska.

Uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe medale oraz słodki poczęstunek. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Ostroszowicach oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Gór Sowich w Ostroszowicach.

III Turniej Piłki Siatkowej o Puchar WójtaIII Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta